E-POOD & MIS KA MÜÜB!

Oleme valmistanud mitme kümneid e-poode ja arendanud oma lahendusi vastavalt kogemustele ja klientide visioonile. Tänaseks võime väita, et omame rohkelt teadmisi ja kogemusi e-poodidie loomisel ning oleme üks suurimaid Eestis E-poode valmistav ettevõtte.

Nõustame oma kliente e-poodide loomisel- kuidas kirjutada edukaid tootetekste, kuidas vältida ostuprotsesside katkemist ja palju muud.

VIIMATI VALMINUD E-POED
E-POE PÕHILISED &FUNKTSIOONID
MAKSELAHENDUSED
E-poele on võimalik liidestada juurde krediitkaardi, PAYAPL, KÕIK EESTI PANGALINGID makselahendused. Soovitame kasutada Maksekeskuse valmis pangalinkide lahendust.
KULLERTEENUS
E-poodidel on võimalus kasutada erinevaid kullerteenuseid populaarsemad on Smartpost, Omniva, DPD, Cargo, Ise järeletulemis võimalus või kaalupõhine pakk.
AUTOMAATSED ARVED
Meie poolt loodud e-poe lahenduses saadetakse nii e-poe haldajale kui ka kliendile automaatne tellimuskinnitus või arve, mis on PDF-i kujul. E-poe haldusliideses on alati olemas võimalus ka salvestada iga tellimuse kohta eraldi PDF arve.
Laoseis
Iga toote juures kuvatakse laoseis, mis on iseuuenev. Kui kaup saab laost otsa, kuvatakse see automaatselt toote juures ning kaupa ei ole võimalik enam osta. Vastavalt soovidele on võimalik seda laoseisu moodulid muuta.
Toote allahindlus
Meie poolt loodavad e-poed võimaldavad mugavalt märkida toodetele allahindlust- allahindlus kuvatakse tootel erinevas värvis, varasem hind mahakriipsutatuna. Vastavalt soovile on võimaik kujundada erinevalt allahindluse värvust, struktuuri.
Tootekataloog
Tootekataloog annab võimaluse gruppeerida tooteid erinevate kategooriate alusel mis annab ka hea võimaluse toodete sorteerimsieks.
E-POE LISA &VÕIMALUSED
Liisi järelmaks
Teie kliendid saavad otse ostukorvist sõlmida Liisi Järelmaksu.
Toodete siestus
Sisestame ja haldame teie eest tooteid, järgime et teie tooted oleks parima võimaliku tulemusega otsingumootorites.
Lao ja Kassahaldus
Ühedame teie olemas oleva Lao või kassahaldus süsteemi E-poega. Kõikide toodete haldus käib ühest kohast mugavalt.
SEO ja Analüüs
Analüüsime teie E-poe SEO taset ja jälgime teie klientide käitumist kuidas ja kui hästi nad jõuavad välja oodatava tulemuseni sellest lähtudes teeme parandusi ja täiustusi lehe SEO-l.
KÜSI PAKKUMIST
LEIAME PARIMA LAHENDUSE TEIE ETTEVÕTTELE