MOBIILSELT & loetavad KODULEHED
Hea kodulehe märksõnad- kasulik, kasutajasõbralik, lihtsalt leitav ning hästi toimiv. Aitame Teil luua just sellise kodulehe nagu soovite ning selle ka Teie äri kasuks tööle panna. Enne, kui käed külge panna ja midagi tegema hakkata, tuleks välja mõelda, mis on sinu kodulehe ülessane. Mis? Miks? Kellele? Kui koduleht on läbi mõtlemata ja keerukas ei puurgi te saavutada tulemust mida olete lootnud.
Mobiilselt loetav
Väga oluline on tänapaeval luua kodulehest ka mobiilne versioon. Isegi Google on ametlikult öelnud, et need lehed, millel on mobiilne versioon, pääsevad otsitulemustes ette ja Google eelistab neid teistele.
Kodulehe Haldus
Kõikide lahenduste haldamine on äärmiselt lihtne lisaks abistame ja nõustame tasuta 14 päeva tehnilisetoe raames kõikides küsimustes.
Kodulehe Leitavus
SEO moodul võimaldab lisada igale lehele märksõnad ja kirjelduse, mis muudavad lehe otsingumootorites kergemini leitavaks. Lisaks seome Teie kodulehega kõik Google Tool-id, mis hõlbustavad kodulehe leitavust veelgi.
MITMEKEELNE KODULEHT
Mitmekeelsus on piiramatu moodul, mis võimaldab Teil lisada täpselt nii palju erinevaid keeli, kui soovite!
Portfolio moodul
Võimalus lisada Portfoliosse teie poolt tehtud tööde pilte, referentse.
Hinnapäring
Meie poolt loodavad hinnapäringu vormid on kooskõlas Teie soovidega! Hinnapäringu moodul lihtsustab kliendil päringu sooritamist, mida on lihtne ja mugav teostada otse Teie kodulehelt.
VIIMATI TEHTUD TÖÖD
EDASINE ARENDUS
Et oma koduleht hoida heas vormis, tuleks uurida ja analüüsida, mida kliendid sinu saidil teevad, mis on veel puudu või üle, ning vastavalt sellele tulevikus teha plaan edasise arenduse jaoks. Väga hea ja täiesti tasuta programm on Google Analytics, mille abil on võimalik sinu kliente tundma õppida ja aru saada sellest, mida nad sinu saidil teevad.
HALDUS JA HOOLDUS
Valige juba täna Täis hooldus pakett - Meie teeme kõik ja teie ei pea muretsema ega raiskama oma väärtuslikku aega kodulehe haldamise või hooldamise küsimustes
TURVALISUS
Küsige ka pakkumist kodulehe turvalisemaks tegemiseks, milleks kasutame spetsiaalseid monitoorimis mooduleid mis muudavad teie kodulehe veelgi turvalisemaks.
Tehnilinetugi
Pakume tehnilisetoe teenus mille käigus abistame ja aitame kodulehe omanikku kodulehe haldus ja hooldus küsimustega.
KÜSI PAKKUMIST
LEIAME PARIMA LAHENDUSE TEIE ETTEVÕTTELE