Mis võimalusedE-poel on?

TURVALISUS
Küsige ka pakkumist kodulehe turvalisemaks tegemiseks, milleks kasutame spetsiaalseid monitoorimis mooduleid mis muudavad teie kodulehe veelgi turvalisemaks.
KULLERTEENUS
E-poodidel on võimalus kasutada erinevaid kullerteenuseid populaarsemad on Smartpost, Omniva, DPD, Cargo, Ise järeletulemis võimalus või kaalupõhine pakk.
AUTOMAATSED ARVED
Meie poolt loodud e-poe lahenduses saadetakse nii e-poe haldajale kui ka kliendile automaatne tellimuskinnitus või arve, mis on PDF-i kujul.
MAKSELAHENDUSED
E-poele on võimalik liidestada juurde krediitkaardi, PAYAPL, KÕIK EESTI PANGALINGID makselahendused. Soovitame kasutada Maksekeskuse valmis pangalinkide lahendust.
Laoseis
Iga toote juures kuvatakse laoseis, mis on iseuuenev. Kui kaup saab laost otsa, kuvatakse see automaatselt toote juures ning kaupa ei ole võimalik enam osta. Vastavalt soovidele on võimalik seda laoseisu moodulid muuta.
Toote allahindlus
Meie poolt loodavad e-poed võimaldavad mugavalt märkida toodetele allahindlust- allahindlus kuvatakse tootel erinevas värvis, varasem hind mahakriipsutatuna. Vastavalt soovile on võimaik kujundada erinevalt allahindluse värvust, struktuuri.
Valminud E-poed
Võta meiega ühendust
Leiame parima lahenduse teie ettevõttele ja paneme selle teie äri jaoks tööle!
NRT Media OÜ Reg. 14029220 Telefon: +372 5785 2683 E-mail: info@nrtmedia.ee